W roku szkolnym 2021/2022 kontynuowana jest pomoc dzieciom i młodzieży przeżywającym kłopoty i trudności, spowodowane m.in. skutkami izolacji rówieśniczej podczas epidemii COVID-19 oraz zapewnić im adekwatne wsparcie psychologiczne.
Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów.
Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.
Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

infoliniapomoc

210mukowiscy000038.09. obchodzimy Światowy Dzień Mukowiscydozy. Z  tej okazji zaprosiliśmy do naszej szkoły p.Marcelinę Jażdżewską i p.Małgorzatę Cieślak - pracownice Szpitala Dziecięcego przy ul. Polanki w Oliwie. Od kilku już lat współpracujemy ze sobą, bierzemy jako szkoła udział w akcjach wolontariackich i dbamy o założony na terenie naszej szkoły Ogród Motylowy.

Szanowni Państwo,

w dniu 10 września mobilne centrum obsługi Gdańskiej Karty Mieszkańca będzie obecne w godz. 9:00-14:00
przy siedzibie Rady Dzielnicy przy ul. Czerwony Dwór 25.
Na miejscu będzie można załatwić wszystkie sprawy związane z Kartą Mieszkańca,
w tym pakiety bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla uczniów
(więcej informacji o bezpłatnych przejazdach:
Będziemy wdzięczni za powiadomienie uczniów oraz rodziców.
Z poważaniem,
Maciej Łabuda

Szanowny Rodzicu!

Gdański Ośrodek Promocji Zdrowia i Profilaktyki Uzależnień organizuje warsztaty :
„Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” skierowane  do Rodziców dzieci w wieku 3-14 lat

W czasie zajęć porozmawiamy o tym:
Jak komunikować się ze swoim dzieckiem?
Jak dochodzić do porozumienia?
Jak egzekwować  stawiane wymagania ?
Jak chronić dziecko przed niebezpieczeństwami „cyfrowego świata”?
Na te i wiele innych pytań będziecie Państwo mogli odpowiedzieć sobie biorąc udział w warsztatach.

Zajęcia są bezpłatne!
Rekrutujemy rodziców do 2 grup przedpołudniowej i popołudniowej
Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu, w każdy wtorek w godz. 10.00-13.00 (I grupa) oraz 16.15-19.15 (II grupa) w sali konferencyjnej GOPZiPU ul. Wrzeszczańska 29  w Gdańsku- Wrzeszczu
Cykl warsztatowy przewiduje 10 spotkań. Startujemy 14 września.

Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny:
(58) 320-44-04 lub 502 430 755 w godz.08.00-15.00

Z poważaniem,