Image00001

Informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w piątek 21 czerwca 2024 o godz. 9.00

240614cyprjesmyrazemOd 3 czerwca 2024 kolejna grupa nauczycieli uczestniczy w intensywnym kursie języka angielskiego na Cyprze. Mobilność zagraniczną w ramach projektu „Jesteśmy razem” odbywają obecnie: Lucyna Wilamowska, Aneta Witczak, Marzena Szpiek oraz Renata Tuszyńska. Doskonalenie kompetencji językowych kadry pozwoli między innymi podejmować wyzwania edukacyjne oraz realizować projekty o zasięgu europejskim, we współpracy z partnerami z różnych krajów.

Nasz projekt realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Społeczne dla Rozwoju Społecznego (FERS) 2021-2027, projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej.

240520barcelonajestesmyrazemminiaturaNasza kadra aktywnie rozwija swoje kompetencje w ramach szkoleń europejskich.

Kolejni nauczyciele z Sześćdziesiątki rozpoczęli 27 maja 2024 r. szkolenie w Barcelonie. Są to: Magdalena Waroczyk-Warkoczewska, Ewa Hake oraz Estera Kornacka. Kadra uczestniczy w kursie metodycznym w zakresie edukacji włączającej "We Are All Special: Inclusion, Support and Successful Strategies for Teaching Students with Special Needs in Every Classroom".
Mobilność odbywa się w ramach realizowanego przez szkołę projektu "Jesteśmy razem" - dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej.Edukacja włączająca i jej wielowymiarowość są dla nas bardzo ważne.
Poszukujemy nowych rozwiązań w edukacji włączającej, pozwalajacych budować strategię pracy szkoły jako placówki nowoczesnej, ukierunkowanej na edukację i pomoc wszystkim uczniom, w tym również o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Jesteśmy razem, więc ....  słuchamy się, szanujemy i wspólnie działamy.

240520dublinminiatura20 maja 2024 dwuosobowa grupa nauczycieli z Sześćdziesiątki rozpoczęła swoją zagraniczną przygodę w ramach projektu "Jesteśmy razem" - dofinansowanego ze środków Unii Europejskie.W dziesięciodniowym szkoleniu w Dublinie “Artificial Intelligence for Education: Exploring the Frontiers of ICT & Tablets and Smartphones: Using Mobile Devices as Educational Tools” uczestniczą Beata Wołkanowska oraz Joanna Zielińska.
Tak więc zakres tematyczny kursu obejmuje wykorzystanie Sztucznej Inteligencji, granice ICT oraz stosowania urządzeń mobilnych w edukacji.