275502292 2213872315426853 6328855125328022167 nDziś ogłosiliśmy wyniki i rozdaliśmy nagrody uczestnikom X Szkolnego Przeglądu Talentów. Jak zwykle byliście niesamowici i moim zdaniem wszyscy zasługujecie na pierwsze miejsce. Oto wyniki:

Konkurs recytatorski plakat

21krrokii00002Walentynki już za chwilę…
Biblioteka organizuje konkurs dla uczniów z klas 4-8. Konkurs polega na zrobieniu walentynki dla ulubionego bohatera literackiego. Walentynka może być namalowana, narysowana, opowiedziana, napisana wierszem, zrobiona w formie komiksu bądź wyśpiewana. Sami wybierzcie sposób, w jaki chcecie okazać sympatię ulubionemu bohaterowi lub bohaterce z waszej ulubionej książki. Walentynkę trzeba zrobić tak, by komisja oceniająca wiedziała, o jaką postać z książki chodzi. Na walentynki czekam po feriach. Komisja wybierze najlepsze walentynki i będą nagrody…
Dobrej zabawy życzy biblioteka

wwwZapraszamy uczniów klas 0 – VIII do udziału w X – jubileuszowym! - Szkolnym Przeglądzie Talentów. Odbędzie się on w pierwszej połowie lutego. Umiejętności, które chcecie zaprezentować, muszą być możliwe do pokazania na scenie (śpiew, taniec, gra na instrumencie, gimnastyka, recytacja itp.). Mogą to być prezentacje indywidualne, w parach lub grupowe. Zgłaszamy się do końca stycznia przez e-dziennik, lub przekazując karteczkę P. Dorocie Komar lub P. Barbarze Kaczmarskiej. Informacja musi zawierać: Imię i nazwisko wykonawcy/ów, klasę, rodzaj występu, tytuł utworu.

Czekamy na Wasze zgłoszenia

Dorota Komar i Barbara Kaczmarska

Początek strony