pola nadziei 22To już za tydzień! Wspieramy hospicja wrzucając pieniążki do puszek wolontariuszy, których spotkacie na ulicach w niedzielę 3 kwietnia. Uczniowie z naszej SP60 będą kwestować jak zwykle w parafii w Jelitkowie. Pomóżmy hospicjom!

 

Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat i tekst

 

wkrec sie i pomagaj 26883Zbliża się koniec roku szkolnego i czas podsumować nasze nakrętkowe zbiory w ramach akcji na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci "Wkręć się i pomagaj". Dlatego proszę, aby wszystkie zapasy przynieść do szkoły do 7 czerwca (pon.). We wtorek nakrętki zostaną zważone a konkurs podsumowany. Następna edycja konkursu po wakacjach - liczę, że we wrześniu trafi do nas cała góra Waszych wakacyjnych zbiorów 🙂 D. Komar

210503zbieramto00001Nie wiesz, co zrobić z zużytymi bateriami? Masz stary telefon lub tablet i chcesz go wyrzucić? Przynieś do SP 60! Od dziś bierzemy udział w charytatywnym recyklingu!
"Zbieramto w szkole"- czyli "pomoc bez pieniędzy" jest projektem Sekretariatu Misji Zagranicznych Księży Sercanów.
Gromadząc pozornie bezwartościowe przedmioty i poddając je recyklingowi wspieramy budowę studni głębinowych czy przychodni lekarskich w Czadzie. „Zbieramto w szkole” pomaga również dzieciom z Domu Dziecka w Boliwii i w dożywianiu dzieci na Filipinach.
Pojemniki na baterie i telefony znajdują się przy dyżurce w wejściu głównym szkoły.
Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w naszej zbiórce!

Początek strony