wkrec sie i pomagaj 26883Zbliża się koniec roku szkolnego i czas podsumować nasze nakrętkowe zbiory w ramach akcji na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci "Wkręć się i pomagaj". Dlatego proszę, aby wszystkie zapasy przynieść do szkoły do 7 czerwca (pon.). We wtorek nakrętki zostaną zważone a konkurs podsumowany. Następna edycja konkursu po wakacjach - liczę, że we wrześniu trafi do nas cała góra Waszych wakacyjnych zbiorów 🙂 D. Komar

210503zbieramto00001Nie wiesz, co zrobić z zużytymi bateriami? Masz stary telefon lub tablet i chcesz go wyrzucić? Przynieś do SP 60! Od dziś bierzemy udział w charytatywnym recyklingu!
"Zbieramto w szkole"- czyli "pomoc bez pieniędzy" jest projektem Sekretariatu Misji Zagranicznych Księży Sercanów.
Gromadząc pozornie bezwartościowe przedmioty i poddając je recyklingowi wspieramy budowę studni głębinowych czy przychodni lekarskich w Czadzie. „Zbieramto w szkole” pomaga również dzieciom z Domu Dziecka w Boliwii i w dożywianiu dzieci na Filipinach.
Pojemniki na baterie i telefony znajdują się przy dyżurce w wejściu głównym szkoły.
Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w naszej zbiórce!

176117764 6246306346890 2731625845486242813 nTrwa wielka kwesta online na rzecz pomorskich hospicjów w ramach akcji Pola Nadziei na Pomorzu 2021.
Jak można pomóc?
📌 wpłać grosz do skarbonki na portalu zrzutka.pl - https://zrzutka.pl/z/pnnpfh
Cały dochód ze zbiórki wesprze 7 pomorskich hospicjów: Hospicjum Pomorze Dzieciom Fundacja Hospicyjna Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni wraz z Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przystań Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio Pomorskie Hospicjum dla Dzieci oraz Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Faustyny w Sopocie.
Niech dobro zakwitnie ❤ 🌼🌞
Początek strony