Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Wkrótce

 
IMG 5931

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tak też było z projektem „Dzieciaki lubią zwierzaki. A co lubią zwierzaki?”. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura.

Od 23 września cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła w takich wydarzeniach jak: wizyta w kinie Helios na premierze seansu Sekretne życie zwierząt domowych, warsztaty rysunku, komiksu czy storytellingu. Byliśmy również na warsztatach tworzenia w glinie i na spacerze po Dolnym i Starym Mieście w Gdańsku. Wycieczka do gdańskiego ZOO również była bardzo udana. Podczas podsumowania projektu wszyscy mogli podziwiać wszystkie prace i wytwory naszej wyobraźni. Był również słodki poczęstunek w postaci gofrów wypieczonych przez nasze panie Anię, Marzenę i Beatę w świetlicy. Było też dużo pysznych owoców.
Szkoda, że projekt tak szybko się skończył. Bardzo dziękujemy naszym opiekunkom, paniom Agacie Andrasiak i Katarzynie Buczek z Instytutu Kultury Miejskiej i pani Annie Ratkiewicz z Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Mamy nadzieję, że jeszcze się wkrótce spotkamy.

Beata Wołkanowska

siec kultury belka

  2309fersplakatminiatura

 2023unicef

GPEinstrukcje

Początek strony