W dniu 29.11. 2016 r.161129andrzejkowyturniejpilkinoznej0069 mieliśmy przyjemność, wraz ze Szkołą Podstawową nr 60, przeprowadzić nasz pierwszy "Andrzejkowy Turniej Piłkarski Champions" w Gdańsku.

Ilość dzieci zdecydowanie dopisała, bo w dzisiejszych zmaganiach udział wzięło 24 uczestników. Wszystkim serdecznie dziękujemy za liczne przybycie, gratulujemy i bijemy brawa, za ogromne zaangażowanie i serce, które włożyli podczas gry w swoją ukochaną dyscyplinę sportu.

Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i toczyły się na bardzo wysokim poziomie. Nasze dzielne turbo-dzieciaki dawały z siebie wszystko, wciąż strzelając gola za golem, popisując się również wspaniałymi zagraniami w obronie.

Z twarzy naszych młodych piłkarzy nie schodził uśmiech, a odpoczywający zawodnicy, wraz z jednym z trenerów, mogli powygłupiać się w salce rekreacyjnej z balonami, gumowymi piłkami i na materacach. Za jej udostępnienie serdecznie dziękujemy.

Po wygłupach i dobrej zabawie, ale przede wszystkim wspaniałych meczach, pięknych bramkach, dynamicznych rajdach i ogromnym poświęceniu na boisku, przyszedł czas na odpoczynek i uhonorowanie naszych zuchów.

Nagrody wręczali trenerzy, Maciej Łyczak i Maciej Dąbrowski, wraz z dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 60, Panią Beatą Wołkanowską.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim dzielnym super-dzieciakom za udział i fantastyczne zaangażowanie w rozgrywanym turnieju. Wyróżnić też chcemy rodziny zawodników, które licznie przybyły dopingować naszych milusińskich zgodnie z duchem sportu, zdrowej rywalizacji i idei fair-play. Bardzo serdecznie Państwu dziękujemy i liczymy na to, że współpraca na linii trener-rodzice-dzieci będzie rozwijała się tak samo, jak do tej pory i razem będziemy podejmować kolejne, fantastyczne inicjatywy, mające na celu krzewienie zdrowego i sportowego stylu życia wśród dzieci, ale co najważniejsze - koleżeństwa i współpracy w grupie. Bardzo serdecznie podziękować pragniemy również Sz. P. Dyrektor Beacie Wołkanowskiej za poświęcenie nam swojego czasu podczas turnieju, za pomoc w jego organizacji i rozdaniu wspaniałych upominków dla wszystkich młodych piłkarzy.

Trenerzy UKS Akademia Piłkarska Champions Gdańsk

Maciej Dąbrowski,