Szanowni Państwo,

dzisiaj, 10 kwietnia, rozpoczął się trzeci dzień strajku. Na godz. 8.15 strajkuje 96% nauczycieli naszej szkoły, 100% administracji i 100% obsługi. Opiekę mogę zapewnić w minimalnym stopniu, pracuje dwóch nauczycieli. Jeżeli, a wszystko na to wskazuje, sytuacja utrzyma się do poniedziałku będę zmuszona zawiesić zajęcia opiekuńczo - wychowawcze, gdyż priorytetem stanie się Egzamin w klasie 8.

Pragnę poinformować, że dołożę wszelkich starań, aby ten egzamin odbył się bez zakłóceń. Nie mogę jednak zapewnić tego na 100%, nie wiem, czy nie wydarzy się coś nieprzewidzianego, jak na przykład braki w komisji egzaminacyjnej. Zwracam się zatem do Państwa – Rodziców, Opiekunów z wykształceniem pedagogicznym z gorącą prośbą o deklarację współpracy w najbliższy poniedziałek, wtorek, środę w godzinach od 8.00 do 12.00. Jednocześnie bardzo proszę, aby wszyscy uczniowie klas 8 przyszli w poniedziałek, 15.04.2019 r., o godz. 8.00 na egzamin w części humanistycznej. Każdy uczeń musi mieć ze sobą legitymację szkolną i przybory do pisania (czarny długopis, cienkopis). Nie wolno mieć telefonów komórkowych oraz innych tego typu urządzeń. Proszę zadbać o jedzenie (może nadal nie być obiadu). Ze swojej strony zapewniamy wodę.

14 kwietnia, w niedzielę zapraszamy już po raz piąty, wszystkie Rodziny i ich znajomych do kibicowania podczas 5. Gdańsk Maratonu. Oprócz satysfakcji z udziału w ważnej imprezie i nagrody w postaci sprzętu sportowego dla szkoły zapewniamy puchary dla najliczniej kibicujących klas i Rodzin. Czekamy na Was przed Szkołą o 10.00

Beata Wołkanowska

dyrektor SP60