190612nakretki0002Po całym roku wytrwałego zbierania nakrętek, podsumowaliśmy szkolną edycję konkursu "Wkręć się i pomagaj". Dyplomy i nagrody ufundowane przez gdyńską firmę "Speednet" (dziękujemy!!!😍❤️) powędrowały do rąk najaktywniejszych zbieraczy: 1 m.- Amadeusz P. kl. 5a, 2 m. - Robert M. kl. 8b, 3 m. - Amelia i Damian S. kl. 2,

4 m. - Ksawery P. grupa "0", 5 m. - Natalia G. kl. 4b, oraz wyróżnienia: Natalia D. kl. 4b, Szymon M. kl. 4a, Tymoteusz P. kl. 3, Małgorzata E. kl. 8a, Marita J. kl. 6, Mikołaj Ch. kl. 4a, Szymon B. kl. 6. Pierwszą nagrodę dla najlepszej klasy otrzymała klasa 2, drugie miejsce przypadło klasie 5a, a na trzecim uplasowała się klasa 8b. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy - swoim aktywnym udziałem wsparliście Fundację Hospicyjną! Następnie p. Marzena Szpiek wręczyła nagrody laureatom szkolnego konkursu "Uzależnieniom mówimy nie".