talentshowZapraszamy do udziału w IX Szkolnym Przeglądzie Talentów! Z uwagi na wyjątkową sytuację, w tym roku konkurs odbędzie się online. Chętnych uczestników prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy organizatorów.

Powinno ono zawierać: Imię i nazwisko uczestnika, klasę, rodzaj prezentacji (np. śpiew, gra na instrumencie, recytacja itp.) oraz w przypadku utworów z tekstem - tytuł i wykonawcę/autora, bądź link do utworu. Na konkurs zaprosimy Was na Teams, Wasze występy powinny więc uwzględniać ograniczenia wynikające z tej formy prezentacji (np. mieścić się w polu widzenia kamery). W tym roku dopuszczamy również prezentacje Waszych umiejętności wykonywane poza domem (sala taneczna, gimnastyczna itp.) i utrwalone na nagraniu. Czas takiej prezentacji nie powinien przekraczać 3 min. Na zgłoszenia czekamy do 7 lutego (niedziela) do godz. 24.00. Informację o dniu i godzinie konkursu, oraz wszelkie pozostałe szczegóły podamy zgłoszonym uczestnikom na początku następnego tygodnia. Czasu jest niewiele - myślcie i działajcie szybko! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Dorota Komar - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Barbara Kaczmarska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Początek strony